Про агентство

ГоловнаПро агентство

Вітаємо Вас у турагенції

Уже понад 26 років туристичне агентство "Мрія Тревел" приносить радість туристам, вибудовуючи свою діяльність на професіоналізмі, індивідуальному підході до людей і найвищому рівні сервісу.

Ми вкладаємо частинку себе в кожного, прагнемо наповнити Ваше життя яскравими і незабутніми моментами, і насправді отримуємо задоволення від того, чим ми займаємось.

Наша компанія працює на репутацію, і найголовніше для нас - Ваша довіра. Саме тому ми намагаємося довести до досконалості кожен тур, подарувати той спектр емоцій, який буде довго жити в серцях.

Що кажуть клієнти

  • Валентина Дзюба
  • Тарас Коломієць
  • Анна Козакевич

Відпочивали з чоловіком в Іспанії, готель за свої гроші просто чудовий, харчування перевищило всі наші сподівання. Дякуємо Світлані, яка допомагала нам з вибором і запропонувала нам цей готель. Також порадувало, що ні з оплатою, ні з документами, ні з поселенням в готель ніяких проблем не виникало. Всім друзям пропонуємо звертатись в агенство "Мрія"

Валентина Дзюба / Іспанія

Спасибі за відмінний відпочинок! З вашим агентством подорожуємо вдруге. Особливо хотілося б відзначити роботу нашого менеджера Світлани. Нам підібрала чудовий готель в Шарм Ель Шейху, надала всю інформацію.

Тарас Коломієць / Єгипет

Спасибі за прекрасну відпустку! Відпочивали на початку жовтня в Туреччині, залишилися дуже задоволені готелем. Менеджер дуже добре допомогла з вибором готелю та регіоном.

Анна Козакевич / Туреччина

Партнери